Aluzinc žogi – štaketa žogi – uzstādīšana, ražošana Rīgā, visā Latvijā

Aluzinc žogi – štaketa žogi ir kļuvuši ļoti populāri un pieprasīti to labo īpašību dēļ.

Aluzinc žogi, štaketa žogi – ražošana

Aluzinc žogi – štaketa žogi ir dažādu metālu sakausējuma veids – alumīnija (55%), cinka (43,4%) un silīcija (1, 6%) sakausējums. Aluzinc ir materiāls, kas ir auksti velmēts, galvanizēts tērauds ar metāla pārklājumu. To izmanto ne tikai žogu ražošanā, bet arī jumta segumam, notekām un sienu apšuvumiem, nojumēm u.c.

Aluzinc galvenokārt izmanto tādēļ, ka tam ir ilgnoturība, kas ir ļoti būtiska gan žogiem, gan citām augstāk minētajām lietām. To ir viegli formēt, metināt un krāsot. Aluzinc ir ļoti laba izturība pret koroziju lielākajā daļā atmosfēras apstākļu. Tas tiek panākts kombinējot cinka un alumīnija aizsargājošās īpašības. Korozijas koeficienti atšķiras atkarībā no ārējiem apstākļiem, tomēr tas ir 2 līdz 6 reizes labāks nekā citiem galvanizētiem metāliem. Cinka pārklājums ar laiku noārdās un aizsargmehānisms zaudē savu funkciju, tad alumīnija kārta sāk pildīt savu funkciju, tādējādi Aluzinc ilgāk saglabā savas labās īpašības un kalpo ilgāk.

Aluzinc žogi – štaketa žogi, dažādas priekšrocības, kas padara to labi piemērotu žogu ražošanā. Tās ir:

  • viegls;
  • augsta izturība;
  • ūdensizturīgs un ugunsdrošs;
  • ātri un viegli uzstādāms;
  • izturīgs pret koroziju;
  • ilgs kalpošanas laiks;
  • nav nepieciešama kopšana;
  • vizuāli pievilcīgs

Ņemot vēra to, ka žogs ir ilgtermiņa ieguldījums, Aluzinc materiāls kalpos ilgu laiku, kā arī tam nav nepieciešama apkope, tāpēc tālāk saistītas izmaksas nav nepieciešamas. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka Aluzinc žogi ir estētiski pievilcīgi un tos ir viegli formēt, tāpēc ir iespējams pielāgot visdažādākos dizaina elementus, kas katru žogu padara unikālu. Kā viena no Aluzinc priekšrocībām ir arī tā, ka to ir iespējams nokrāsot visdažādākajās krāsās, tādējādi piedāvājot plašu krāsu dažādību un padarot to unikālu. Aluzinc tiek krāsots izmantojot pulverkrāsu RAL sistēmu, kas sniedz plašu krāsu izvēli. Pulverkrāsas ir noturīgas un kalpo ilgu laiku.

Aluzinc žogi – štaketa žogi – uzstādīšana

Aluzinc žogu uzstādīšana ir līdzīga kā citiem žogiem. Ir pieejami gan štaketa, gan skārda žogi. Aluzinc žogus ir iespējams uzstādīt gan pie betona, gan metāla stabiem, kas atkarīgs no katra klienta vēlmēm un labākā risinājuma katram gadījumam. Stabi tiek ierakti zemē, lai nodrošinātu stabilitāti un stingrību, tāpēc ir svarīgi, lai darbs tiktu veikts profesionāli un pareizi, lai nodrošinātu žoga izturību. Visbiežāk tiek izmantotas koka skrūves, lai Aluzinc dēļus (paneļus) savienotu ar stabiem, lai savienojums būtu stingrs un drošs. Dažkārt var tikt izmantota speciāla līme, lai neveidotos atstarpe starp Aluzinc paneļiem un stabiem.

Aluzinc žogu – štaketa žogu uzstādīšana un ražošana ir mūsu specialitāte! Griezieties pie mums, “Žogu būve”, lai iegūtu sapņu Aluzinc žogu!