Automātiskās barjeras

Automātiskās barjeras ir viegli un ērti lietojamas. Tās nodrošina kontroli gan pār transportlīdzekļiem, gan gājējiem un ierobežo to piekļuvi. Automātiskās barjeras ir piemērotas dažādām teritorijām, bet visbiežāk tās tiek izmantotas rūpnīcu un noliktavu teritorijās.

Automātisko barjeru izvēle ir plaša un tā ir atkarīga no dažādiem faktoriem:

  • Transportlīdzekļu veids – automātiskās barjeras tiek piemērotas transportlīdzekļa veidam, kas var būt gan vieglās automašīnas, gan smagās kravas mašīnas;
  • Barjeras vieta – barjeras vieta ietekmē tās izvēli, jo to var ietekmēt gan transportlīdzekļu veids, gan to iebraukšanas/izbraukšanas biežums. Barjera var būt paredzēta gan privātām, gan publiskām vietām u.c.;
  • Barjeras mērķis – tās galvenais mērķis var būt satiksmes plūsmas kontrole vai neautorizētu transportlīdzekļu piekļuves liegšana u.c.

Automātiskās barjeras iespējas

Mēs uzstādām automātiskās barjeras pēc Jūsu vietas specifikas un Jūsu prasībām, lai nodrošinātu automātiskās barjeras efektīgu darbību un drošību. Piedāvājam arī plašu piekļuves kontroles sistēmu klāstu, tostarp karšu lasītājus, ciparu tastatūras, audio un video piekļuves sistēmas. Mēs nodrošinām sistēmas, lai uzraudzītu iebraukšanu / izbraukšanu no Jūsu vietnes.

Ieejas barjeras

Ieejas barjerām ir jāatbilst gan Jūsu auto stāvlaukuma joslu platumam, gan augstumam. Tās var nodrošināt limitētu piekļuvi un papildus drošību. Ieejas barjeras var tikt aprīkotas ar dažādiem piekļuves veidiem, kā piemēram, audio vai karšu lasītāju, kas nodrošina teritorijas piekļuvi tikai autorizētam personālam. Tās tiek izmantotas gan privātās vietās, gan publiskās, kā arī ir lieliski piemērotas dažādām autostāvvietām u.c.

Izejas barjeras

Izejas barjeras parasti ir līdzīgas ieejas barjerām, jo abas ir vienkārši lietojamas, ļoti uzticamas un llieliskas vietās, kur tām tiek piemērota liela slodze. Dažkārt izejas barjeras ir nepieciešams izgaismot, kā arī ir iespējams uzstādīt kameras vai tālvadības kontroli, ja tas ir nepieciešams.

Papildu līdzekļi, kas darbojas ar automātiskām barjerām

Ar autostāvvietas barjeru ierīkošanu biļešu pārdošana kļūst arvien vienkāršāka, kas ir piemērota maksas stāvvietās. Samaksa var tikt veikta dažādos veidos gan iebraucot, gan izbraucot no autostāvvietas. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka barjeras var tikt aprīkotas ar dažādiem piekļuves veidiem, kas paredzēti, lai ierobežotu piekļuvi un būtu lielāka kontrole. Var tik izmantoti gan karšu lasītāji, gan tastatūras un audio iespējas. Barjeras var tikt kontrolētas gan ar tālvadību, gan automātisku piekļuvi.

Automātisko barjeru priekšrocības

Drošība

Viens no galvenajiem ieguvumiem, kas saistīts ar automātiskajām barjeru sistēmām, ir drošība. Ja piekļuve kādai vietai ir jāierobežo, lai nodrošinātu cilvēku un infrastruktūras drošību, automātiska barjera ir lieliski piemērota. Tā ne tikai var aizkavēt iebraukšanu, bet ar papildus līdzekļiem, nodrošināt tikai autorizētu piekļuvi izmantojot kartes vai lietojot video drošības sistēmas.

Kontrole pār satiksmi

Automātiskās barjeras sistēmas ir lieliskas, ļaujot kontrolēt satiksmi, jo īpaši gadījumos, kad ceļu izmantošana ir augsta. Piemēram, ja Jums ir jāierobežo lēnas kustības automašīnu un kravas transportlīdzekļu skaits, kas šķērso piekļuves punktu, uz galveno ceļu, kurā satiksme strauji plūst, barjeras ir lieliski piemērotas, lai veiktu šo darbu. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka barjeras var tikt uzstādītas tā, lai vienlaicīgi atļautu iebraukšanu/izbraukšanu tikai vienam transportlīdzeklim, kas ne tikai dod kontroli pār satiksmi, bet vienlaicīgi nodrošina drošību.

Elastīgums

Automātiskās barjeras sistēmas ir ļoti universālas un var tikt ieprogrammētas atbilstoši individuālajām vajadzībām. Tās var būt būtiskas ne tikai autostāvvietām vai noliktavu teritorijās, bet arī dažādiem privātīpašumiem un dzīvojamajām ēkām. Barjeras var tik ieprogrammētas tā, lai tās atbilstu konkrētajai vietai un tās pielietojumam. Tās var tikt uzstādītas, lai palielinātu drošību vai kontrolētu satiksmi, kā arī lai veiktu dažādas citas funkcijas.

Numura zīmes nolasīšanas tehnoloģija ir vēl viens svarīgs apsvērums. Tā ir kļuvusi ļoti populāra un var tikt izmantota gan drošības nolūkiem (pieeja tikai reģistrētai numura zīmei), gan satiksmes kontrolei (piemēram, autostāvvietā), lai kontrolētu automašīnas iebraukšanu un izbraukšanu.

Visbeidzot, ir vērts pieminēt, ka mūsdienu automatizētās barjeras var tikt integrētas ar satiksmes plūsmas sistēmu, kas ir ideāla, ja drošības nolūkos tiek uzstādītas barjeras.

Automātisko barjeru sistēma ir mūsu specialitāte! Griezieties pie mums, “Žogu būve”, lai atrastu sev vispiemērotāko risinājumu!