Domofoni un piekļuves kontroles sistēmas

Domofoni un piekļuves kontroles sistēmas ir lielisks veids, lai ne tikai atvieglotu un padarītu piekļuvi vienkāršāku, bet tajā pašā laikā nodrošinātu drošību. Tie var nodrošināt gan piekļuves sistēmu, gan arī autorizācijas sistēmu, kas neļauj nepiederošām personām ienākt teritorijā. Šīm sistēmām var tikt pievienotas durvju vai vārtu atvēršanas sistēmas lietojot pogu.

Piekļuves kontroles sistēma

Mūsdienās drošība ir kļuvusi ļoti svarīga nekā jebkad agrāk. Piekļuves kontroles sistēmas ir lielisks veids kā nodrošināt ne tikai savu, bet arī citu drošību. Tā tiek plaši izmantota gan privātmājās un dzīvokļu mājās, kā arī biroja un citās vietās. Piekļuves kontroles sistēma tiek pielāgota katram klientam, ņemot vērā ēkas būtību un katra klienta vēlmes. Piekļuves sistēmas var darboties gan ar karšu lasītājiem, gan koda ievadi, kā arī audio vai video atpazīšanu. Piekļuve neautorizētām personām visbiežāk tiek dota izmantojot pogu vai īslaicīgu piekļuves karti.

Mūsdienās populāri arī kļūst dažādi citi atpazīšanas un piekļuves veidi, kā piemēram, pirkstu nospieduma vai acs atpazīšana, kas visbiežāk tiek izmantoti vietās, kur drošība un autorizēta piekļuve ir ļoti svarīga.

Audio domofoni

Audio domofonu sistēmas ļauj lietotājiem sazināties no dažādām telpām lielā struktūrā, piemēram, daudzdzīvokļu ēkā vai biroju kompleksā. Ārējās audio domofonu sistēmas ļauj iedzīvotājiem vai darbiniekiem sarunāties ar apmeklētājiem pirms to piekļuves atļaušanas. Iekšējās audio domofonu sistēmas ļauj sazināties starp telpām, kā arī tās tiek izmantotas, lai veiktu paziņojumus, vai arī pieļauj publiskos paziņojumus un citas ātras sarunas darbavietā.

Audio / Video (AV) domofoni

Tāpat kā audio domofonu sistēmas, audio / video domofonus var uzstādīt gan ārtelpās, gan iekštelpās. Papildus skaidrajai skaņai, video / audio domofoni piedāvā asus attēlus. Atšķirībā no audio domofonēšanas sistēmām priekšrocība ir tā, ka lietotāji var redzēt potenciālos apmeklētājus un citus sarunu partnerus, tādējādi radot lielāku drošību un kontroli.

Domofonu un kontroles piekļuves sistēmu priekšrocības

Drošība

Drošība šodien ir kļuvusi par ļoti svarīgu aspektu gan mājās, gan birojos. Domofonu sistēmas uzstādīšana dod lielāku kontroli pār piekļuvi dažādām personām, tādējādi nodrošinot lielāku drošību. Domofonu sistēma brīdina par to, ka tiek lūgta piekļuve, tādējādi sarunas veidā, vai vēl labāk ar video domofona palīdzību, šī persona var tikt identificēta. Durvis vai vārti var tikt bloķēti, ja rodas apdraudējums un piekļuve netiek dota. Daudzi domofoni ļauj attālinātu atvēršanas veidu, visbiežāk izmantojot pogu.

Ērtība

Domofona sistēmas uzstādīšana piedāvā lieliskas ērtības, kā piemēram, attālinātu durvju vai vārtu atvēršanu, kā arī attālinātu komunikāciju ar apmeklētāju, kas ļauj ne tikai nodrošināt lielāku drošību, bet arī attālinātu identifikāciju.

Integrācija ar citām sistēmām

Domofona sistēmas var apvienot ar dažādām citām sistēmām, kā piemēram, video novērošanas sistēmu un citām. Sistēmas jaudu var ievērojami uzlabot, papildinot to ar CCTV un piekļuves kontroles sistēmām, dažādām kontroles sistēmām u.c. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka domofonu kontrolēšana var tik integrēta vairākās vietās, kas būtiski palielina ērtību mājās vai ēkā.

Pievieno vērtību Jūsu īpašumam

Domofona un piekļuves kontroles sistēma pievieno vērtību īpašumam, jo tajā ir lielāka drošība, tajā ir lielākas ērtības un to ir iespējams savienot ar dažādām citām sistēmām, kas ļauj izveidot visaptverošu sistēmu pēc klienta vēlmēm un vajadzībām.

Domofoni un piekļuves kontroles sistēmas ir mūsu specialitāte! Griezieties pie mums, “Žogu būve”, lai integrētu tos savā īpašumā un padarītu to drošu!