Inox sistēma , nerūsējoša tērauda margas

Inox sistēma ir veidota ar mehāniskiem vītņotiem savienojumiem, lai nodrošinātu noteiktu, precīzu un drošu piemērotību un montāžu. Montējam visas margas mūsu rūpnīcā.  Pēc tam tās tiek dekonstruētas un montētas sekcijās, lai nodrošinātu efektīvu uzstādīšanu.

Nerūsējošais tērauds

Inox sistēmā tiek izmantots tikai augstas kvalitātes AISI 304 vai 316 nerūsējošais tērauds, kas tiek izvēlēts atbilstoši katras  situācijas vides apstākļiem. Standarta margu biezums ir 38 mm līdz pat 63 mm.

Inox sistēmā izmantotais augstas kvalitātes nerūsējošais tērauds garantē izcilus gatavos produktus, jo tas netiek jaukts ar citiem materiāliem (piemēram, dzelzi, cinkotu tēraudu u.cc), kas var negatīvi ietekmēt kvalitāti. Visi mūsu izstrādājumi ir izgatavoti no 304 nerūsējošā tērauda vai ​​AISI 316 nerūsējošā tērauda.

Inox sistēmu kanālu malas var arī aizpildīt ar epoksīda grunti, lai iegūtu maksimālu izturību.

Inox sistēmu margu pildījuma materiāli ir pieejami dažādi, kā piemēram, stikls, sveķi, perforēts nerūsējošais tērauds un citi materiāli. Standarta stiprinājumu metode ir virsmas, sānu un metinājumu stiprinājumi. Ir pieejamas arī pielāgotas stiprinājuma metodes.

Inox sistēmas nerūsējošā tērauda margu pildījuma veidi

Inox sistēmu margām ir pieejami dažādi pildījumu veidi. Tie ir sekojoši:

  • Vertikālais pildījums – vertikālos pildījumos nerūsējošā tērauda margām ir vertikāli novietoti apaļi vai taisnstūra profili, kas piestiprināti pie diviem horizontāliem nerūsējošā tērauda profiliem. Attālums starp vertikālajiem profiliem ir atkarīgs no to skaita vai klienta vēlmēm (parasti aptuveni 120 mm). Ieteicams uzstādīt uz balkoniem un kāpnēm bērnudārzos un skolā
  • Horizontālais pildījums – horizontālie pildījumi ir izgatavoti no horizontāli novietotiem apaļiem vai taisnstūrveida profiliem, kuru attālums starp tiem atkarīgs no to skaita vai klienta vēlmē Tas ir piemērots kāpnēm, rampām un grīdām. Tas nav piemērots terasēm, jo to izskats atgādina kāpnes, kas ir bīstami, it īpaši maziem bērniem.

Viens no populārākajiem veidiem ir Inox sistēmas nerūsējošā tērauda margas ar stiklu. Kāpēc izvēlēties tieši šādu sistēmu?

Inox sistēmas margām starp kolonnām var ievietot dažādas  formas, biezuma un krāsas stiklu. Montāžu veic ar īpašiem turētājiem, kas piestiprināti pie margām. Šis veids ir ļoti labi piemērots balkoniem vai verandām ar ainavisku skatu.

Var tikt panākti dažāda veida  efekti, piemēram:

  • Satīna efekts -tiek sasniegts, apstrādājot profilus un savienojumus, izmantojot īpašas slīpripas, abrazīvo ripu un elastīgas abrazīvās vielas.
  • Pulētaisefekts – tiek panākts, apstrādājot profilus un savienojumus, izmantojot īpašas slīpripas, pulēšanas ripu un īpašo (Turtle wax) vasku.
  • Mākslīgā koka – šis efekts ir polimēru putekļu materiālu elektrostatiskās noslodzes rezultāts – antikorozijas un dekoratīvo pārklājumu piemērošana tērauda profiliem un piederumiem.
  • Māla efekts – tastiek panākts, apstrādājot profilus un savienojumus, izmantojot īpašas slīpripas, abrazīvo ripu un elastīgas abrazīvās vielas.