Paceļamie vārti

Vertikālās pacelšanas vārtu sistēmas tiek izmantotas situācijās, kurās nav pietiekami daudz vietas, lai uzstādītu tradicionālos vārtus ar to atvēršanas sistēmu. Šie vārti ir lieliski piemēroti ierobežotā vietā vai vietā, kur notiek bieža satiksme. Šis vārtu veids ir vispopulārākais garāžas un industriālajiem vārtiem, jo tie ir praktiski un ērti lietojami.

Industriālie paceļamie vārti

Industriālie pacelšanas vārti var būt dažādu izmēru, tādējādi tie ir piemēroti dažāda veida industrijām un ražotnēm. Paceļamie vārti var būt dažādu stilu un materiālu, kā arī tajos ir iespējams iebūvēt logus, kas industriālajiem vārtiem sniedz ne tikai patīkamāku izskatu, bet arī dod vairāk dienas gaismu telpās. Visbiežāk tie ir no tērauda vai alumīnija, jo tie ir izturīgi un vieglāk kopjami materiāli. Industriālajiem paceļamajiem vārtiem var izveidot dažādu dizainu, lai tie būtu interesantāki, bet visbiežāk paceļamie vārti ir vienkārši, ir iespējams tiem piemērot dažādus dizainus atkarībā no klienta vēlmēm. Vārtos ir iespējams ievietot durvis, kas industriālajām ēkām sniedz papildus ērtību un vieglāku lietošanu.

Garāžas paceļamie vārti

Garāžas paceļamie vārti ir dažādu izmēru, kas tiek pielāgoti katrai mājai. Tie var būt dažādu stilu, kā arī tiem var izstrādāt īpašus dizaina elementus, kas lieliski papildina mājas vizuālo izskatu.

Garāžas vārti var tikt izgatavoti no dažādiem materiāliem;

 • Tērauds ir populārs materiāls, jo tas ir izturīgs un viegli kopjams. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka tas ir pieejams visdažādākajos stilos;
 • Alumīnijam piemīt tās pašas īpašības, kas tēraudam, tomēr tas ir vieglāks un lētāks, bet tas vairāk pakļaujas dažādām deformācijām;
 • Koks ir ļoti iecienīts materiāls, tas ir vizuāli pievilcī Visbiežāk tiek izmantoti koka paneļi, lai izgatavotu garāžas paceļamos vārtus. Koka vārtiem ir nepieciešama lielāka kopšana;
 • stikla šķiedra kļūst arvien biežāk izmantota, lai izgatavotu garāžas paceļamos vā Tā ir izturīga, tomēr tai ir vāja izolācija un to var ietekmēt laika apstākļi.

Paceļamajiem vārtiem ir pieejami dažādi drošības un automātikas veidi, tomēr dažkārt to lietošana var tikt ierobežota vārtu izmēra vai satiksmes apjoma dēļ. Vārtu automātika var tikt vadīta izmantojot dažādas vadības sistēmas – pulti, sensoru u.c.

Paceļamie garāžas vārti dod iespēju tajos iebūvēt durvis, kas ir ērti lietojamas.Ne mazāk svarīgi ir tas, ka mūsdienu paceļamie garāžu vārti ir droši ne tikai tos lietojot, lai netiktu radītas traumas, bet arī no zagļiem, tādējādi jūsu māja ir droša.

Paceļamo vārtu priekšrocības

Paceļamajiem vārtiem ir dažādas priekšrocības, tās ir sekojošas:

 • zemas uzturēšanas izmaksas un remonta izmaksas;
 • pielāgots augstums un platums katrai situācijai;
 • ātra vārtu atvēršana un aizvēršana;
 • augsta uzticamība un liela izturība;
 • piemērotība un to ērtība;
 • iespējamība pielāgot dažādas papildus kontroles sistēmas un automātiku;
 • plaša krāsu izvēle;
 • iespēja iebūvēt logu vai durvis.

Paceļamie vārti ir mūsu specialitāte! Griezieties pie mums, “Žogu būve”, lai atrastu sev vispiemērotāko risinājumu!