Paneļu žogi (3d) – uzstādīšana, ražošana

Paneļu žogi ir kļuvuši pieprasīti, jo tie ir ātri uzstādāmi un stingri. Tie ir lielisks veids, lai norobežotu savu teritoriju ātrā laikā.

Paneļu žogu sistēma

Paneļu žogi ir sistēma, kas  visbiežāk tiek lietota rūpniecības, sporta laukumu un privātā sektora norobežošanai, jo tā ir ātri uzstādāma un kalpo ilgu laiku. Paneļi ir izgatavoti no horizontālas stieples, kura ir 5 mm diametrā, un vertikālās stieples, kas ir 4 mm vai 5mm diametrā. Stieples nodrošina lielisku stingrību, izturību un stabilitāti. Šī nožogojumu sistēma ir izgatavota divos soļos. Viens no soļiem ir stieples galvanizēšana un otrais ir krāsošana saskaņā ar RAL krāsu tabulu. Plaša toņu izvēle ļauj nožogojuma dizaina pielāgošanu jebkurai klienta individuālajai prasībai un konstrukcijas vajadzībām.

Paneļu žogu (3d) īpašības

Paneļu žogi ir populāri un pieprasīti dažādu iemeslu dēļ, daži no tiem ir:

  • augsta izturības pakāpe, kas nodrošina to, ka žogs ir piemērots vietās, kur bieži tiek izdarīts spiediens pret to (skolas, sporta laukumi);
  • ilgs kalpošanas laiks, tādējādi ieguldījums ir ilglaicīgs;
  • efektīva un ātra žoga uzstādīšana;
  • plašs krāsu iespēju loks;
  • salīdzinoši lēts žoga veids salīdzinoši ar citiem.

Paneļu žogu (3d) ražošana

Paneļu žoga paneļi visbiežāk tiek ražoti 2500 mm plati un 630 līdz 2430 mm augsti, tomēr tie var tikt pielāgoti atkarībā no katra klienta vēlmēm un vajadzībām. Kā iepriekš minēts, parasti paneļu diametrs ir 5 mm, kas nodrošina to, ka tie ir stingri un izturīgi.

Paneļi tiek izgatavoti no cinkotas stieples, tās var nokrāsot visdažādākajās krāsās pēc RAL krāsu sistēmas. Vispopulārākās krāsas ir zaļa (RAL 6005), balta (RAL 9010), melna (9005) un antracīts (RAL 7016), bet tos ir iespējams nokrāsot arī jebkurā citā izvēlētajā krāsā pēc klienta vēlmēm.

Pulverkrāsošana ir ļoti populāra, lai krāsotu dažādu veidu metālus. Pulverkrāsošana tiek izmantota dažādu iemeslu dēļ:

  • ar pulverkrāsu ir iespējams pārklāt krāsu daudz biezākā kārtā bez tās tecēšanas;
  • tā ir videi draudzīga;
  • pulverkrāsošanā ir mazāk redzamu starpību starp horizontālu un vertikālu krāsojumu;
  • ir iespējams panākt dažādus specifiski izstrādātus krāsojumus, kurus ir grūtāk panākt ar citām krāsošanas metodēm;
  • tā ir ļoti noturīga un nepakļaujas ārējām ietekmēm.

Paneļu žogu (3d) uzstādīšana

Paneļi tiek piestiprināti pie stabiem ar stiprinājumiem un drošības skrūvēm, lai žogs būtu stabils un izturīgs. 3D paneļi tiek fiksēti pie stabiem un nostiprināti ar fiksatoriem, kas aizsargā tos no salaušanas un bojāšanas. Ieliktņi paneļu nostiprināšanai ir metināti kvadrātveida cauruļu posmos, kas tiek pārklāti ar plastmasas vāciņu. Paneļu žogiem (3d) visbiežāk izmanto metāla stabus.

Paneļu žogu (3d) uzstādīšana un ražošana ir mūsu specialitāte! Griezieties pie mums, “Žogu būve”, lai Jūsu sapnis par paneļu žogu tiktu piepildīts!